У сучасному світі важко знайти офіс, де не використовувався б лазерний принтер, копір або БФП (багатофункціональний пристрій).
Усі вони справно допомагають нам у сфері діловодства, бухгалтерії чи навчання. Однак, рано чи пізно у вашому друкованому помічнику закінчується фарба – настає час заправити картридж.

всі райони Києва

Заправити картридж на Біличах

Беличи - какая цена заправить картридж в районе
Біличі – західний район міста, крім нього в Святошинський район входять ще Академмістечко, Біличі та Новобіличі, Борщагівка і звичайно ж Святошино. Де б ви не знаходилися, навряд чи зможете знайти офіс, де не використовувався б лазерний принтер, копір або БФП. Усі вони справно допомагають справі діловодства, бухгалтерії чи навчання. Рано чи пізно в принтері закінчується тонер і настає час заправити картридж.
Що ми робимо

Заправка чи Відновлення?

Заправить картридж на принтер (цена)

Заправити картридж

Під час друку почали зʼявлятись світлі смуги та пропуски - настав час заправити картридж. Найкращий результат дає заправка картриджа у майстерні з використанням стаціонарного обладнання, але заправку можна виконати за вашою адресою та одразу перевірити якість друку.

Ремонтировать и восстановить картриджи на принтер (цена)

Відновити картридж

Як правило, якщо під час друку на аркуші залишаються темні смуги, мазня або сірий фон, на папір та в принтер потрапляють частки тонеру – потрібно відновити картридж. При відновленні картриджа замінюються всі зношені елементи та заправляється новий тонер.

Скільки це коштує

Вигода заправки очевидна

Нерідко ціна нового оригінального лазерного картриджа сягає вартості самого принтеру або БФП, однак, “навіщо ж міняти автомобіль, якщо в ньому бензин закінчився”? Як правило, ціна заправки становить одну третину вартості нового картриджа.

Чому ми

Наші переваги

Профессинальная заправка картриджей

Досвід понад 18 років

Професійна заправка всіх видів лазерних картриджів популярних брендів відповідно до вимог виробників. Професійне сучасне обладнання та інструменти, досвідчені майстри високої кваліфікації – цей симбіоз творить дива.

Заправка картриджей - отличная гарания и цена

Гарантія на заправку та відновлення

Тільки 100% якісний тонер: у роботі ми використовуємо оригінальний тонер та деталі STATIC CONTROL (США), KATUN (США), MITSUBISHI (Японія). 100% заповнення картриджа: засипаємо повну заводську норму для кожного картриджа.

Заправить картриджи - выгодная цена

Оперативно, Зручно, Вигідно!

Заправляємо з виїздом до замовника чи в сервісному центрі. За договором та без. Приїзд майстра протягом 2-4 годин або у будь-який зручний час за згодою. Є термінова заправка. Документи для бухгалтерії. Доступні та обґрунтовані ціни.

Беличи - цена заправки или ремонта картриджей
Де ми працюємо

Заправляємо Біличі

Наш Сервісний центр знаходиться в Центрі, тим не менш, Ви можете заправити картридж безпосередньо у нас у майстерні, вам буде набагато зручніше замовити доставку ваших картриджів кур’єром або виїзд майстра на Біличі для заправки картриджів за місцем безпосередньо у вашому офісі або вдома.
  • м. Академмістечко
  • м. Житомирська
Наша пропозиція

Популярні заправки

Станция Беличи - можно ли тут заправить картридж?
Як ми працюємо

Відповідальність у дрібницях

Щоб замовити заправку на Біличі вам достатньо оформити заявку прямо з сайту. Для цього в пошуку на сайті достатньо вказати модель картриджа або принтера та вибрати із запропонованих варіантів ваш. Після оформлення заявки ми обов’язково зв’яжемося з вами для уточнення деталей замовлення. Якщо вам не вдається зробити заявку самостійно, або ваш картридж не знаходиться, ви можете зв’язатися з нашим менеджером за тел. (044) 501-6944.
З чим ми працюємо

Усі бренди друкарської техніки

У нашому Сервісному Центрі можна відновити або заправити картридж будь-якого виробника друкарської техніки

Copyright © 2020 IT-Spectrum. All Rights Reserved.

Add to cart