У сучасному світі, мабуть, важко знайти офіс, де не використовувався б лазерний принтер, копір або БФП (багатофункціональний пристрій). Усі вони справно допомагають нам у сфері діловодства, бухгалтерії чи навчання. Однак, рано чи пізно у вашому друкованому помічнику закінчується фарба – настає час заправити картридж.

Куреневка - заправка картриджей в районе
всі райони Києва

Заправка картриджа на Куренівці

Крім самої Куренівки до складу Подільського району входять ще Виноградар, Вітряні гори і звичайно ж сама Поділ. Тут ви навряд чи зможете знайти офіс, де не використовувався лазерний принтер, копір або МФУ. Усі вони справно допомагають у справі діловодства, бухгалтерії чи навчання. Рано чи пізно в принтері закінчується тонер і настає час заправити картридж.
Що ми робимо

Заправка чи Відновлення?

Заправить картридж на принтер (цена)

Заправити картридж

Коли лазерний принтер почав під час друку давати світлі смуги та пропуски, це означає настав час йому заправити картридж. Найкращий результат дає заправка картриджа у майстерні з використанням стаціонарного обладнання, але заправку можна виконати і за місцем та одразу перевірити якість друку.

Ремонтировать и восстановить картриджи на принтер (цена)

Відновити картридж

Як правило, якщо під час друку на аркуші залишаються темні смуги, мазня або сірий фон, в принтер сипиться тонер – потрібно відновити картридж. При відновленні картриджа замінюються всі зношені елементи та заправляється новий тонер.

Скільки це коштує

Вигода заправки очевидна

Нерідко ціна нового оригінального лазерного картриджа можна порівняти з самим принтером або БФП, однак, “навіщо ж міняти автомобіль, якщо в ньому бензин закінчився”, адже правда? Як правило, ціна заправки становить одну третину вартості нового картриджа.
Чому ми

Наші переваги

Профессинальная заправка картриджей

Досвід понад 18 років

Професійна заправка всіх лазерних картриджів популярних брендів відповідно до вимог виробників. Професійне сучасне обладнання та інструменти, а також досвідчені майстри високої кваліфікації – цей симбіоз творить дива.

Заправка картриджей - отличная гарания и цена

Гарантія на заправку та відновлення

Тільки 100% якісний тонер: у роботі ми використовуємо оригінальний тонер та деталі STATIC CONTROL (США), KATUN (США), MITSUBISHI (Японія). 100% заповнення картриджа: засипаємо повну заводську норму для кожного картриджа.

Заправить картриджи - выгодная цена

Оперативно, Зручно, Вигідно!

Заправляємо з виїздом до замовника чи свого сервісного центру. За договором та без. Приїзд майстра протягом 2-4 годин або у будь-який зручний час за згодою. Є термінова заправка! Документи для бухгалтерії Збалансовані доступні ціни.

Наша пропозиція

Популярні заправки

Куреневка - где заправить картридж
Де ми працюємо

Заправка по всій Куренівці

Наш Сервісний центр знаходиться на Лук’янівці. Звичайно, ви можете заправити картридж безпосередньо у нас у майстерні, але вам буде набагато зручніше замовити доставку ваших картриджів кур’єром або виїзд майстра для заправки картриджів місцю безпосередньо у вашому офісі або вдома, тут на Подолі.
  • м. Почайна (Петрівка)
  • м. Оболонь
Когда на Куреневке заправить картриджи
Як ми працюємо

Відповідальність у дрібницях

Щоб замовити заправку картриджа на Куренівці вам достатньо оформити заявку прямо з сайту. Для цього в пошуку на сайті достатньо вказати модель картриджа або принтера та вибрати із запропонованих варіантів ваш. Після оформлення заявки ми обов’язково зв’яжемося з вами для уточнення деталей замовлення. Якщо вам не вдається зробити заявку самостійно, або ваш картридж не знаходиться, ви можете зв’язатися з нашим менеджером за тел. (044) 501-6944.
З чим ми працюємо

Усі бренди друкарської техніки

У нашому Сервісному Центрі можна відновити або заправити картридж будь-якого виробника друкарської техніки

Copyright © 2020 IT-Spectrum. All Rights Reserved.

Add to cart