“Вічний картридж” – це форма послуги з заправки або заміни картриджів, при якій клієнт сплачує фіксовану вартість, обумовлену в договорі. У послугу входить оперативна заміна картриджа, в якому закінчився тонер, на новий, гарантовано робочий та повністю заправлений. При цьому, що б не сталося з картриджем, що підлягає заміні, це не впливає на вартість послуги та швидкість її надання. Для прискорення процесу заправки, а також економії часу клієнта, наш спеціаліст за дзвінком виїжджає із вже готовим картриджем. Відбувається заміна одного картриджу на інший. Простій у роботі офісного принтера мінімізується.

Вигода від послуги

Замовляючи “вічний картридж” для лазерних та струменевих принтерів, клієнт отримує:

  • Швидкість заміни виробленого або зламаного картриджа. Не потрібно чекати на діагностику несправності з подальшим ремонтом. Перестав друкувати картридж принтера? Сервісний центр приймає заявку із зазначенням моделі, а кур’єр оперативно привозить заправлений, повністю робочий пристрій.
  • Висока якість друку. Перед видачею всі картриджі проходять перевірку. Клієнту доставляються лише ті, які показують відмінну якість друку.
  • Ціна послуги – це константа. Незалежно від того, несправний картридж або лише вимагає заправки, ціна буде постійною та прозорою – тією, що прописана в договорі. Витрати на друк легко розрахувати та внести до бюджету на тривалий період.

Наші переваги

Що отримує клієнт, уклавши з компанією “Технософтсервіс” договір про надання “Вічного картриджа”?

  • Наша компанія використовує якісні витратні матеріали та деталі – кожен картридж заправляється тією нормою тонера, яку прописано в інструкції до нього.
  • Наші партнери отримують стабільно високу якість друку, незмінну від кількості заправок.
  • Картриджі при заміні проходять ретельну перевірку, а значить, гарантовано прослужать до закінчення тонера.
  • Спеціаліст швидко проводить заміну картриджа офісного принтера, не заважаючи роботі підприємства.
  • Не потрібно чекати на новий картридж. Для лазерних та струменевих принтерів у нас завжди є нові перевірені комплектуючі.

Таким чином, “Вічний картридж” – це послуга, з якою підтримка принтера в робочому стані відбувається швидко та легко.

Copyright © 2020 IT-Spectrum. All Rights Reserved.

Add to cart